Was ist ein digitales Preisschild?

Sensormatic-
Sensormatic-
Abonnieren  


Raf ve kasadaki fiyat farklılıklarına son veren dijital fiyat etiketi hata payını en aza indiren bir sistemdir. Manuel değişimin zaman alması etiketlerde elektronik sisteme geçmeyi teşvik etmiştir. Bu etiketlerde kasa ile etiket arasındaki uyumsuzluk ortadan kalkmakta, fiyat değişimleri etiketlere anlık olarak yansımaktadır. Ürünlerden istenilen performansın alınabilmesi için etiketlerin bu alanda deneyimli ve profesyonel olan bir firma tarafından üretilmesinde fayda vardır.

Kağıt etiket kullanımında basım, yerleştirme ve değişim işlemlerinin hepsi insanlar tarafından yapılır. İsrafa ve işçilik maliyetlerine yol açan bu durum ayrıca fazla zaman alır. Eğer etiketler doğru şekilde güncellenmezse müşteri ilişkileri de olumsuz etkilenir. Bu gibi durumları önlemek adına elektronik raf etiketleri yaygın şekilde kullanılır. Az enerji harcayan, veriler ile kolay senkronize olabilen, dekoratif ve yer kaplamayan etiketler gereksiz iş yükünü ortadan kaldırır. Tek bir tuş ile bütün mağazadaki etiketler otomatik olarak düzenlenebilir. Gün geçtikçe daha yaygın hale gelen bu etiketler kağıt israfınına da çözüm yaratabilir.

Was ist ein digitales Preisschild AppleDigitales Preisschild Tomate

Dijital Fiyat Etiketi Özellikleri

Ürün fiyatlandırmasında kolaylık sağlayan dijital fiyat etiketi ile veriler WLAN üzerinden birkaç saniye içerisinde aktarılabilir. Kullanılacak bütün bilgiler merkezden kontrol edilebilir. Özellikle perakende trafiği yüksek olan alanlarda rahatlık sunan bu sistem maksimum verimlilik ve performans verir. Özelleştirilmiş donanım çözümleri ile kullanılan etiketler yeni nesil ağların temelini inşa eder.

Etiketler kendi içerisinde 2.13 inç ile başlayıp 5.8 inç büyüklüğe kadar devam eden boyutlara sahiptir. Büyük etiketlerde genellikle ürünü temsil eden görsellere de yer verilir. Her bir etikette yer verilecek QR kod internet üzerinden ürünle alakalı detaylı bilgiye ve sosyal medyadan ürünün yorumlarına ulaşabilmeyi sağlar. Bu gibi bilgiler ürünün satın alınmasında doğrudan etkilidir.

Was ist ein digitales Preisschild Apple

Neden Dijital Fiyat Etiketi?

Kusursuz şekilde üretilmiş dijital fiyat etiketi çok sayıda avantajı da beraberinde getirir. Reyon tamamlama hızını artıran bu etiketler aynı niteliğe sahip çok fazla ürünün bulunduğu durumlarda oldukça etkilidir. Ürünlerin rafa yerleştirilmesi sırasında işin hatasız olarak yapılmasını destekler, reyon besleme süresi yaklaşık %50 oranında artar. Her bir ürünün mağazada doğru yere yerleştirilmesini sağlayan etiketler tek merkezden yönetim olanağı sunar. Kampanya yönetimi, ışıklı yönlendirme, ürün bilgisi yönetimi ve operasyonel verimlilik bu etiketlerin bilinen faydaları arasında yer alır. Verimliliğin her geçen gün biraz daha arttığı etiketlerde kullanıcı deneyimini yüksek tutacak tasarımlar hakimdir. Bu gibi özelliklerin her birine en uygun koşullarda Sensormatic farkıyla sahip olabilirsiniz.

Schreiben Sie den ersten Kommentar

Bewertungen