Die Beschreibung von Mansur Yavaş: Esenboğa Metro

mansur slow slow esenboga u-bahn beschreibung
mansur slow slow esenboga u-bahn beschreibung
Abonnieren  


Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Mansur Yavaş, Ankara’daki Esenboğa Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşımı kolaylaştıracak metro projesi için açıklamalarda bulundu.

Während des Wahlprozesses, Esenboğa Airport und 15 Juli Red Crescent National Will Square erinnert an das Versprechen eines U-Bahn-Projekts, sagte Yavaş, dass das Projekt notwendig ist, um das Budget zu erfüllen, um die internationalen Kreditinstitute zu erfüllen, sagte das Ende der Verhandlungen.

Kredi kuruluşlarıyla yapılan görüşmelerde uygun teklifi Dünya Bankasının verdiğini, Japon firmalarla görüşmelerin halen sürdüğünü aktaran Yavaş şöyle konuştu; “Metro projemiz, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı’ndan başlayıp, Siteler üzerinden Pursaklar, fuar alanı, havalimanı ve Çubuk istikametinde olacak. İnşallah bunu gerçekleştirmeye çalışacağız. Çünkü havalimanına yapılacak metro için Avrupa Birliği’nin destekleri var. Onun için de öncelikle orayı ele almak istiyoruz. Burada harcadığımız para, alacağımız kredi, Ankaralıya mal edileceği için en ucuzunu, en uzun sürelisini almaya çalışıyoruz.”

Messe für die Schienenindustrie Armin sohbet

Schreiben Sie den ersten Kommentar

Bewertungen