Der Inselzug kommt im Zentrum an, achtet jedoch auf die Gefahr

der inselzug kam im zentrum an, aber achtet auf die gefahr
der inselzug kam im zentrum an, aber achtet auf die gefahr
Abonnieren  


Ada treni 7 yıl sonra yeniden Adapazarı Garı’na gelmeye başladı. Ancak hemzemin geçitlerdeki bariyerlerin çalışmaması tehlikeli anlar yaşanmasına sebep oluyor. Ada treni olarak bilinen Adapazarı – İstanbul ekspresi 7 yıl sonra Adapazarı Garı’na gelmeye başladı.

Daha önce Mithatpaşa istasyonuna kadar gelen tren Cumartesi sabahından itibaren karşılıklı 5 sefer olarak Adapazarı Garına giriyor. Ancak Mithatpaşa istasyonundan gara kadar olan 4 hemzemin geçitteki bariyerlerin çalışmıyor olması trenin geçişlerinde tehlikeye neden oluyor.

Nach dem Bahnhof Mithatpaşa kommt der Zug sehr langsam an und warnt die Fahrer, indem er Auswahllichter durchführt, wenn das Niveau den Bahnübergang überquert.

Pazar akşamı saat 23.20 sularında Adapazarı garına gelen tren, Harmanlık hemzemin geçidinde bir otomobile çarpmaktan son anda kurtulurken, trafiğin daha yoğun olduğu 1. ve 2. geçitlerde ise bir süre beklemek zorunda kaldı. Hemzemin geçitlerdeki yayaların uyardığı şoförler dururken tren ancak bu şekilde ilerleyebiliyor. Vatandaşlar hemzemin geçitlerde acı olayların yaşanmaması için yetkililerin önlem alması çağrısında bulundu. – Medyayabar

Schreiben Sie den ersten Kommentar

Bewertungen