Zugunglück in Indien, 100 Tote

Indien Zugunglück 100
Indien Zugunglück 100
Abonnieren  


Hindistan’da meydana gelen kazada, Dussehra festivalini izlemek için toplanan kalabalığın arasına tren girdi. 100 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Pencap eyaletinin siyasi lideri Amarinder Singh yaptığı açıklamada, elinden geldiğince çabuk bir şekilde eyaletin başkentine doğru yardım ve kurtarma operasyonlarını denetlemek için yola çıkacağını, İtfaiye ve ambulanslar olay verine vardığında, bölgede bulunan kolluk kuvvetleri, yaralıları enkazdan çıkarma ve enkaz kaldırma işlemlerine başladığını belirtti.

Der Unfall, den die Einheimischen mit Begeisterung im Fall des beliebten Hindu-Festivals feierten, das Dussehra traditionell während des Rituals der Verbrennung der Statue veranstaltete, wurde in der vergangenen Zeit gelebt.

Bayram kutlamaları sırasında hindular şeytan biçimindeki heykeli havai fişek ve yanıcı maddelerle ateşe verdi. Bu sırada yüksek sesten dolayı trenin gelişini duymayanlar trenin altında kaldı. Bayram kutlamaları faciaya dönüştü.
Es wurde festgestellt, dass die meisten Verluste von den beiden Wagen neben dem Motor stammten, der beschädigt und auf den Kopf gestellt wurde.

Messe für die Schienenindustrie Armin sohbet

Schreiben Sie den ersten Kommentar

Bewertungen